Růžová kolekce kosmetiky Botanicus

Naše růžová kolekce přírodních kosmetických pleťových přípravků čerpá inspiraci z nadčasového a univerzálního obdivu k jedné z nejjemnějších a nejkrásnějších vůní, která je obsažená v jakékoliv kvetoucí rostlině. Každý z výrobků této řady je obohacený o čistý růžový olej a neobsahuje žádné levné a všudypřítomné syntetické náhražky. Tato řada navazuje na tradici luxusní osobní péče, která pochází z doby dávno minulé, kdy vonný olej z lístků perské růže představoval dárek pro královny a císaře, a byl považován za tekuté zlato.

 

Růže – jemný šampón

Je vhodný pro všechny typy vlasů; jemný šampón obohacený o čerstvé bylinné extrakty z ekologicky pěstovaného salátu, přesličky a purslane podporující růst, pružnost a pevnost vlasů. Nádherně aromatizovaný růžovým olejem a sedmi dalšími čistícími éterickými oleji včetně pelargónie, levandule a santalového dřeva.

 

Růže – hedvábně jemný koupelový olej

Luxusní, koupelový olej obohacený olejem z jadérek hroznového vína a broskví, které doslova hýčkají pokožku. Nádherně aromatizovaný přírodními éterickými oleji, včetně oleje z růže, růžového dřeva, mandarinky a indického santalového dřeva.

 

Růže – koupelové soli

Soli jsou vyráběné pouze z čisté španělské mořské soli obsahující tělu prospěšné minerály. Jsou aromatizované zklidňující a relaxační směsí, včetně růžového a levandulového éterického oleje. 100% přírodní produkt určený i pro nejjemnější pokožku.

 

Růže – sprchový a koupelový gel

Účinný a osvěžující gel aromatizovaný čistým růžovým, levandulovým a mandarinkovým olejem, využívající účinků vysoce kvalitních čerstvých ekologicky pěstovaných bezových květů a Wheatgrass. Povzbuzující pleťový výrobek ke každodennímu používání pro všechny typy pokožky.

 

Růže – bylinná koupelová pěna

Nádherně aromatický a uvolňující doplněk běžného prožitku z koupele, bohatě aromatizovaný přírodními éterickými oleji z růže, pelargónie, santalového dřeva a dalších čisticích a zklidňujících éterických olejů. extrakty z čerstvých, ekologicky pěstovaných bylin kostivalu a karotky dodávají pokožce omlazující alantoin a další účinné stopové prvky.

 

Růže – intenzivní ošetřující výživný olej

Naprosto přírodní a výjimečně účinný přípravek pro suchou, ochablou a zralou pleť – obohacený o kyselinu gamma linolovou, antioxydant vitamín e a o složky kadidla s ověřeným účinkem proti tvorbě vrásek. Jojobový olej a olej z broskvových jader napomáhají při rychlém vstřebávání heřmánkového éterického oleje pro zklidnění pokožky. Aromatizovaný růžovým olejem a olejem z růžového dřeva je tento výživný olej určen ke každodennímu použití. Pomocí konečků prstů jemně vmasírujte do pokožky.

 

Růže – olejový balzám na tělo

Další 100% přírodní produkt, který neobsahuje žádné syntetické látky a který je obohacený o výživné rostlinné oleje ze sladkých mandlí a jojoby a navíc o zklidňující kokosový olej. Pro nádherný pocit z krásně vláčné a hebké pokožky naneste podle potřeby na tělo jako exotický masážní balzám, nebo v malém množství použijte lokálně na suchou a unavenou pokožku pro obnovení její pružnosti. Jemně aromatizovaný éterickými oleji z růže, geraniq a santalového dřeva.

 

Růže – hydratační tělové mléko

Jemně aromatizované mléko obsahující směs éterických olejů z růže, pelargónie, ylang-ylang & pachouli spolu se základními složkami, které tvoří kokosové máslo, glycerín, broskvový olej zvláčňující pokožku a zklidňující extrakt z čerstvých ekologicky pěstovaných bezových květů. Doporučuje se nanést na pokožku po koupeli nebo sprchování; zvláště vhodné je toto mléko pro suchou pokožku vyžadující hydrataci.