Naše výrobky: Tělová másla a šampony

V následujících řádcích bychom Vám rádi představili dvě nové řady našich výrobků. V první z nich jsou to tělová másla, která jsou vhodná především pro zjemnění a zvláčnění pokožky, ale také pro péči o pokožku ekzematiků. Druhou naší novinkou jsou speciální šampony, ve kterých jsou všechny obsažené suroviny schváleny pro výrobu přírodní a bio kosmetiky, a které neobsahují SLS a SLES.

TĚLOVÁ MÁSLA

Avokádové tělové máslo

Základem je avokádové máslo a složky z olivového oleje. Je doplněno vysokým obsahem kokosového oleje a vitamínem E. Obohacené jemnou vůní přírodních esenciálních olejů limeta, levandule a rozmarýn.

Kokosové tělové máslo

Základem je kokosový olej a složky z olivového oleje. Je doplněno vysokým obsahem bambuckého másla a vitamínem E. Obohacené jemnou vůní přírodních esenciálních olejů levandule, patchouli a geránium.

Kakaové tělové máslo

Základem je kakaové máslo a složky z olivového oleje. Je doplněno vysokým obsahem kokosového oleje a vitamínem E. Obohacené jemnou vůní přírodních esenciálních olejů geránium, heřmánek a bergamot.

Bambucké tělové máslo

Základem je bambucké máslo a složky z olivového oleje. Je doplněno vysokým obsahem kokosového oleje a vitamínem E. Obohacené jemnou vůní přírodních esenciálních olejů růžové a santalové dřevo, limeta a růže

Mangové tělové máslo

Základem je mangové máslo a složky z olivového oleje. Je doplněno vysokým obsahem kokosového oleje a vitamínem E. Obohacené jemnou vůní přírodních esenciálních olejů grapefruit, ylang ylang a palmarosa.

ŠAMPONY

Speciální šampon s pivem a chmelem

Tento šampon je vhodný pro normální a zesláblé vlasy tmavších odstínů. Obsahuje pivo a pro posilující účinky také extrakty z chmele, vrby a vlašského ořechu.

Speciální šampon růže

Tento šampon je vhodný pro všechny typy vlasů. Je obohacen extrakty z čerstvé ekologicky pěstované šruchy, salátu a přesličky. Podporuje růst vlasů a je vhodný pro zvětšení objemu a pružnosti vlasů. Jeho přirozená vůně je docílena obsahem čistého růžového oleje a směsí čistících esenciálních olejů.